O-SMD2520-M4-20.000000 MHz-3.3-30-40105
[]
Produktstatus: ● AKTIV
https://www.quarzwerk.net/web/image/product.template/8018/image_1920?unique=f04f2cc
UTECH Electronics Technology Co., Ltd.
Typ: SMD-Oscillator QOS2
Case size: SMD2520-M4
Frequency: 20.000000 MHz
Power Supply Voltage: 3.3 Volt
Frequency Stability *: ±30 ppm
Operating Temp.: -40°C/+105°C
Output Load (HCOMS): 30pF max., 15pF typ.
Package Unit: 3000pcs/reel
* All condition inclusive of calibration tolerance at 25°C, operating temperature range,
input voltage change, output load change, aging, shock and vibration.
  • 3.08 Output Load
  • 3.09 “1” Level
  • 3.10 “0” Level
A 1.00 Manufacturer Name UTECH
A 1.01 Manufacturer Part No. QOS2002000L33C
A 1.02 Description Quartz Crystal Oscillator
A 1.03 Series QOS2
A 1.04 Dimension & Type MHz | SMD2520 (2.5 x 2.0 mm)
OSCILLATOR
3.01 Nominal Frequency (Fo) 20.000000 MHz
3.02 Supply Voltage (VDD) 3.3
3.03 Input Current -
O 3.04 Frequency Stability Over All * 30.0
O 3.05 Operating Temp. Range -40°C ~ +105°C
3.07 Output Logic HCMOS
3.08 Output Load 30pF
3.09 “1” Level ≥ 90 % VDD
3.10 “0” Level -