O-SMD3225-M4-25.000000 MHz-1.8-20-4085
[]
Produktstatus: ● AKTIV
https://www.quarzwerk.net/web/image/product.template/8072/image_1920?unique=3f9be95
SUZHOU UTECH TECHNOLOGY CO.,LTD
Package Unit: 3000pcs/reel
  • 3.08 Output Load
  • 3.09 “1” Level
  • 3.10 “0” Level
A 1.00 Manufacturer Name UTECH
A 1.01 Manufacturer Part No. QOS3025000J18C
A 1.02 Description Quartz Crystal Oscillator
A 1.03 Series QOS3
A 1.04 Dimension & Type MHz | SMD3225 (3.2 x 2.5 mm)
A 1.05 PU TR3000
A 1.06 Date Created 2026
OSCILLATOR
3.01 Nominal Frequency (Fo) 25.000000 MHz
3.02 Supply Voltage (VDD) 1,8
3.03 Input Current -
O 3.04 Frequency Stability Over All * 20.0
O 3.05 Operating Temp. Range -40°C ~ +85°C
3.07 Output Logic HCMOS
3.08 Output Load 30pF
3.09 “1” Level ≥ 90 % VDD
3.10 “0” Level -