Q-SMD3215-C2-32.768 kHz-9-20-4085 | Epson FC3215AN (TR3000)
[11-1307]
Produktstatus:
https://www.quarzwerk.net/web/image/product.template/11359/image_1920?unique=354e176
Seiko Epson Corp.
  • A 1.02 Description
  • Q 3.03 Load Capacitance (CL)
  • Q 3.04 Freq. Tol. max. (at +25℃)
  • Q 3.11 Drive Level (Typical)
  • Q 3.12 Drive Level (Max.)
  • Q 3.13 Insulation Resistance
  • Q 3.14 Air-tightness
ALLGEMEIN
A 1.00 Manufacturer Name EPSON
A 1.04 Dimension & Type kHz | SMD3215 (3.2 x 1.5 mm)
A 1.02 Description Quartz Crystal Resonator
QUARZ
Q 3.01 Nominal frequency (Fo) 32.768 kHz
Q 3.02 Oscillation Mode XY
Q 3.03 Load Capacitance (CL) 9.0 pF
Q 3.04 Freq. Tol. max. (at +25℃) ±20 ppm max.