Q-SMD1350-19.660800 MHz-FU-16-30/30-4085
[10-0734]
Produktstatus: ● Nicht empfohlen fuer neue Designs
https://www.quarzwerk.net/web/image/product.template/8332/image_1920?unique=abf0a93
  • Q 3.03 Load Capacitance (CL)
  • Q 3.04 Freq. Tol. max. (at +25℃)
  • Q 3.14 Air-tightness
  • löschen --- Q 1.4 Version---
ALLGEMEIN
A 1.01 Manufacturer Part No. - oder QRSZ019660J16L
A 1.00 Manufacturer Name UTECH
A 1.02 Description Quartz Crystal Resonator
A 1.04 Dimension & Type pls define | Special
QUARZ
Q 3.08 Equivalent Res. (ESR) 80 Ω max.
Q 3.15 Aging -
Q 3.01 Nominal frequency (Fo) 19.660800 MHz
Q 3.02 Oscillation Mode Fundamental AT
Q 3.03 Load Capacitance (CL) 16.0 pF
Q 3.04 Freq. Tol. max. (at +25℃) ±30 ppm max.
Q 3.05 Freq. Stability Vs Temp. max. ±30 ppm max.
Q 3.06 Operating Temp. Range -40°C ~ +85°C
Q 3.07 Storage Temp. Range -55°C ~ +125°C