O-SMD2520-M4-20.000000 MHz-3.3-30-40105
[]
Produktstatus: ● AKTIV
https://www.quarzwerk.net/web/image/product.template/8018/image_1920?unique=f04f2cc
SUZHOU UTECH TECHNOLOGY CO.,LTD
QOS2
  • O 3.08 Output Load
  • O 3.09 “1” Level
  • O 3.10 “0” Level
A 1.00 Manufacturer Name UTECH
A 1.01 Manufacturer Part No. QOS2002000L33C
A 1.02 Description Quartz Crystal Oscillator
A 1.03 Series QOS2
A 1.04 Dimension & Type MHz | SMD2520 (2.5 x 2.0 mm)
OSCILLATOR
O 3.01 Nominal Frequency (Fo) 20.000000 MHz
O 3.02 Supply Voltage (VDD) 3.3 V
O 3.03 Input Current -
O 3.04 Frequency Stability Over All * 30.0
O 3.05 Operating Temp. Range -40°C ~ +105°C
O 3.07 Output Logic HCMOS
O 3.08 Output Load 30pF
O 3.09 “1” Level ≥ 90 % VDD
O 3.10 “0” Level ≤ 10 % VDD